ÜYELIK
Online sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gereklidir. Üyelik için herhangi bir ücret söz konusu değildir.
ÜRÜN SEÇIMI
Sitemize üye olmanızdan sonra "Sepet" yazılı bağlantı aktif hale gelecektir. Yapmanız gereken sadece sayfalarımızda dolaşıp, satın almayı düşündüğünüz ürünleri "Sepete Ekle" bağlantılarına tıklayarak istek listenize eklemektir. Siparişinizi vermeden önce seçmiş olduğunuz ürünlerin adetlerinde değişiklik yapabilir, satın almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri listenizden çıkarabilirsiniz.
SIPARIS VERME
Sipariş vermek istediğiniz ürünleri listenize ekledikten sonra, ayni sayfanın altında bulunan formdan dilediğiniz ödeme yöntemini seçip "Siparişi tamamlamak için sipariş ve teslimat şartlarını, satış sözleşmesini işaretleyip SATINAL >>" yazili butona tıklamanız yeterlidir. Stoklarımızda mevcut bulunan siparişler, ödemenin yapıldığı gün içerisinde ya da ertesi gün kargoya verilir. Eğer vermek istediğiniz siparişte, stoklarımızda mevcut olmayan bir ürün var ise SIPARIS BILDIR yazılı butona tıkladığınızda adedini belirtip onaylamanız yeterli olacaktır. Bildirdiginiz siparişin cevabi sistemde bulunan mevcut mail adresinize iletilecektir. Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü isleme alınır. Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.
 
TESLIMAT VE TESLIMAT SÜRESI
Verilen siparişlerin teslimatı Türkiye içerisinde anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılacaktır. Siparişinizin başka bir firma ile gönderilmesini istiyorsanız, siparişinizi tamamlamanızın ardından bize e-mail ile bildiriniz. Alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair sipariş durumunuzun bildirilmesi gereklidir. Sipariş durumunu SIPARISLERIM bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişleriniz mümkün olduğunca kısa sürede elinize ulaştırılacaktır. Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Gönderilen kargolar fatura üzerindeki alıcıya teslim edilir. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçildiği andır. Siparislerinize ait faturanız, ürünle birlikte gönderilir.

GARANTI

Tarafımızdan satılan  tüm ürünlerin garanti bilgilerini almak istediğiniz ürüne tıklamanız ve karsınıza çıkan detay sayfasındaki ÜRÜN AÇIKLAMALARI bölümünden öğrenebilirsiniz. Gönderim esnasında ürünlerin hasara uğraması halinde, hasar tespit raporunun firmamıza ulaştırılması durumunda yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilir. 

IADE

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 is günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürüne ait ücret en geç bir hafta içerisinde havale edilir. Havale masrafı ve ürünün iade ile oluşan kargo masrafları karsı tarafa aittir.

İade Sartları;
1-Iadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2-Orijinal kutusu veya ambalajı tekrar satılabilirdik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 3-Iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (diğer nüshaları ile birlikte) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 4-Iade etmek istediğiniz ürün veya ürünler amipli ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinden biri ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

6- Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade işlemleri 3 ile 7 gün arasında değişmektedir. İade işleminin onaylanmasından itibaren para iadesi veya ürün değişimi işlemleri başlatılır.

IPTAL
Siparişini verdiğiniz ürüne ait sipariş formunuzu ayni gün içerisinde telefonla, ya da mail yoluyla saat 16:00'a kadar bildirdiğiniz taktirde siparişiniz iptal edilir.
Her türlü soru ve sorununuzu info@mehmetozyvalvac.com adresine mail atarak bize iletebilirsiniz.