Mehmet Özyalvaç Otomotiv Web sitesi; http://www.mehmetozyalvac.com adresi ve alt sayfaları üzerinde çalışan programlar aracılığıyla, ziyaretiniz esnasında sizden, ziyaretiniz ya da alışverişleriniz hakkında bazı bilgiler talep edilmekte ve toplanmaktadır.

Talep Edilen Bilgiler;
Sitemiz genelindeki formları doldurarak bize gönderdiğiniz; 
- Şirket bilgileri
- Kişisel bilgiler
- İrtibat bilgileri
- Kredi kartı bilgileri
gibi bilgiler, sadece sizin kontrolünüzde tarafımıza ulaştırılabilir. Bu bilgiler Şirket yapısında herhangi bir değişiklik olmadığı sürece 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sitemizde ya da Şirketimizde hiçbir veritabanında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece alışveriş esnasında, Payu Sanal POS sistemi üzerinden, satakalma işleminizin gerçekleşebilmesi için kullanılır. 

Toplanan bilgiler; 
- IP adresi
- Tarayıcı özellikleri
- Ziyaret tarihi
- Ziyaret edilen sayfalar
- Ziyaret sayısı
- Ziyaret ettiğiniz sayfalar, 
vb. bilgiler, programlarımız tarafından sitemizin ve bilgilerinizin güvenliği için otomatik olarak toplanmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Bu bilgiler tarafımıza ta rayiciniz tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

Güvenlik
Şirketimiz web siteleri üzerindeki veri güvenliği, Payu’nun vermiş olduğu güvenlikle korunmaktadır.

Alışveriş
Sitemiz üzerinden kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizde Payu Sanal Pos sistemi kullanılmaktadır. Tüm kredi kartı işlemleri Payu güvencesiyle gerçekleşmektedir.

E-Posta
Şirketimiz hiçbir müşterisinden e-posta yoluyla bilgi talep etmemektedir. 

Mehmet Özyalvaç Otomotiv Gizlilik İlkeleri üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkini saklı tutar.